People

Tapio Lehtinen

Postdoctoral Research Fellow
  • tapio.lehtinen@tuni.fi
  • +358401981141
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta

Pauli Losoi

Doctoral Researcher
  • pauli.losoi@tuni.fi
  • +358401981266
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
More information

Jin Luo

Doctoral Researcher
  • jin.luo@tuni.fi
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta

Johanna Rinta-Kanto

University Lecturer, Kemia

Milla Salmela

Doctoral Researcher
  • milla.salmela@tuni.fi
  • +358401981141
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta

Suvi Santala

University Lecturer
  • suvi.santala@tuni.fi
  • +358401981158
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta

Ville Santala

Associate Professor (tenure track), biotekniikka
  • ville.santala@tuni.fi
  • +358401981099
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
More information

Jenni Tienaho

Doctoral student
More information

Emmi Poikulainen

Doctoral student

Other members

ADP1

More information