Johtoryhmä

HALLINTO

Tutkimuskeskuksen johtajana toimii dosentti Sari Katajala-Peltomaa (Sari.Katajala-Peltomaa@tuni.fi). Jäsenyysasioissa pyydämme ottamaan yhteyttä johtoryhmän sihteeri Saku Pihkoon (Saku.Pihko@tuni.fi).

Johtoryhmä

Johtaja

Sari Katajala-Peltomaa, dos., yliopistotutkija (Sari.Katajala-Peltomaa@tuni.fi)

Varajohtaja

Ville Vuolanto, dos., yliopistonlehtori (Ville.Vuolanto@tuni.fi)

Sihteeri

Saku Pihko, FM, tohtoriopiskelija (Saku.Pihko@tuni.fi)

Muut jäsenet

Sari Kivistö, professori (Sari.Kivisto@tuni.fi)

Christian Krötzl, professori (Christian.Krotzl@tuni.fi)

Jenni Kuuliala, FT, yliopistotutkija, tiedottaja (Jenni.Kuuliala@tuni.fi)

Katariina Mustakallio, dos., yliopistonlehtori (Katariina.Mustakallio@tuni.fi)

Jaakkojuhani Peltonen, FT, tutkija (Jaakkojuhani.Peltonen@tuni.fi)

Raisa Maria Toivo, professori (Raisa.Toivo@tuni.fi)

Ella Viitaniemi, FT, tutkija, tiedottaja (Ella.Viitaniemi@tuni.fi)