Tutkijat

Alta löydät monialaisen tieteentekijöidemme joukon tutkimusteemat, erityisosaamisalat ja yhteystiedot tutkijoittain. Ota yhteyttä!

Tutkimusryhmän johtaja

Leena Aarikka-Stenroos

Leena Aarikka-Stenroos

Lisätietoja

Tutkijat

Laura Valtonen

  • väitöskirjatutkija
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358505608603
  • laura.valtonen@tuni.fi

Jussi Valta

  • väitöskirjatutkija
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504121767
  • jussi.valta@tuni.fi
Lisätietoja
Anil Engez

Anil Engez

  • väitöskirjatutkija
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504775646
  • anil.engez@tuni.fi
Lisätietoja
Linnea Harala

Linnea Harala

  • väitöskirjatutkija
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504070860
  • linnea.harala@tuni.fi
Lisätietoja
Jenni Kaipainen

Jenni Kaipainen

Lisätietoja
Ulla Saari

Ulla Saari

  • yliopistotutkija
  • (teknologia- ja innovaatiojohtaminen)
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503015526
  • ulla.saari@tuni.fi
Eeva Pohls

Eeva Pohls

Lisätietoja
Sami Rusthollkarhu

Sami Rusthollkarhu

Jarmo Uusikartano

Lisätietoja

Johanna Alakerttula

Lisätietoja
Lauri Alkki

Lauri Alkki

  • väitöskirjatutkija
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504764431
  • lauri.alkki@tuni.fi
Lisätietoja

Mikko Sairanen

Lisätietoja
Mari Riuttala

Mari Riuttala

Lisätietoja

Prabhat Thakuri

Emma Nykänen

Lisätietoja