Keitä olemme/Who we are

Tutkimusryhmän yhteyshenkilöt

Riikka Korkiamäki

Lisätietoja

Rosi Enroos

  • yliopistonlehtori
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186072
  • rosi.enroos@tuni.fi
Lisätietoja

Aino Ritala-Koskinen

Lisätietoja

Tutkimusryhmän koordinaattorit

Jenni Repo

  • opetusassistentti
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358505143153
  • jenni.repo@tuni.fi
Lisätietoja

Annika Lehtonen

Lisätietoja

Tutkimusryhmän jäsenet

Leena Autonen-Vaaraniemi

Lisätietoja

Rosi Enroos

  • yliopistonlehtori
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186072
  • rosi.enroos@tuni.fi
Lisätietoja

Tuija Eronen

  • koulutusasiantuntija
  • Jatkuvan oppimisen palvelut
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186202
  • tuija.eronen@tuni.fi
Lisätietoja

Maija Haapala

  • jatko-opiskelija, väitöskirjatutkimus
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504366165
  • maija.haapala@tuni.fi

Teija Hautanen

Lisätietoja

Maritta Itäpuisto

Lisätietoja

Laura Kalliomaa-Puha

  • Sovitaan tapaamisesta - tosin olen paikalla useimmiten keskiviikkoisin 11-12 lukukausien aikaan.

Lisätietoja

Riikka Korkiamäki

Lisätietoja

Tuuli Lamponen

  • puhelimitse: 0503409782

Annika Lehtonen

Lisätietoja

Tiina Määttä

  • tutkijatohtori
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504738903
  • tiina.maatta@tuni.fi

Aino Ritala-Koskinen

Lisätietoja

Tarja Pösö

Lisätietoja

Heikki Ranta

Lisätietoja

Jenni Repo

  • opetusassistentti
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358505143153
  • jenni.repo@tuni.fi
Lisätietoja

Arttu Salo

  • yliopisto-opettaja
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358505698542
  • arttu.salo@tuni.fi

Anna-Riitta Salomäki

Erna Törmälehto

Lisätietoja

Tarja Vierula

  • yliopistonlehtori
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358505623213
  • tarja.vierula@tuni.fi
  • Otathan yhteyttä ensisijaisesti sähköpostitse tarja.vierula@tuni.fi, niin sovitaan vastaanottoaika etänä tai kasvokkain.

Lisätietoja

Janika Kosonen

Lisätietoja

Sanna Laine

Lisätietoja

Anne Huotari

Lisätietoja